Ar 16.Janvārī čempioni uzsāks gatavošanos jaunajai sezonai


09 Jan

16.Janvārī Kauguru 2.Vidusskolas futbola laukumā, Jūrmalā,  savu pirmo treniņu, pēc labi aizvadītas sezonas un pelnītām ziemas brīvdienām, atsāks divkārtējie Latvijas Futbola Virlsīgas čempioni - FK Spartaks Jūrmala.

Kamēr Latvijas ziema vēl nav iestājusies , laikapstākļu priekšrocības ļauj daudzām komandā sezonas gatavošanos sākt futbola laukumos, kad līdz Jaunās Virslīgas sezonas sākumam ir atlikuši mazāk nekā 4 mēneši. 

Daudzi FK Spartaks Jūrmala spēlētāji pēc sezonas beigām ieturēja nelielu atpūtas pauzi, tomēr Decembra mēnesi ar jaunu degsmi un sparu gatavojās individuāli jaunajai futbola sezonai, uzlabojot ne tikai fiziskos rādītājus, bet arī ārstējot sezonas laikā gūtās mikrotraumas.

Spēlētāji ar nepacietību gaida jauno sezonu un komandas treniņu atsākšanos.

Līdz Februāra vidum tiek plānots aizvadīt treniņus gan iekštelpās , gan arī futbola laukumos, bet Februāra otrajā pusē FK Spartaks dosies uz 2 nedēļu garo  treniņnometni Turcijā, kur arī aizvadīs 4-5 pārbaudes spēles.


Sekojiet FK Spartaks Jūrmala jaunumiem un pirmai uzziniet aktuālo informāciju par komandas gatavošanos jaunajai sezonai. 


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.