Andrejs Sitiks - jauns mūsu kluba administrators


11 Jan

#LaipniLūgtsJūrmalā


Turpinām iepazīstināt ar mūsu jaunpienācējiem. Andrejs Sitiks kļuvis par jaunu komandas administratoru.


Andrejs dzimis 1988. gada 15. septembrī un ir Madonas futbola audzēknis ar pieredzi dažāda veida futbola sacensībās. Futbolista karjeras laikā nedaudz ir paguvis uzspēlēt Latvijas 2. un 1. līgas klubos. Telpu futbola aktīvists un šobrīd pārstāv FK „Madona” kluba rindas LTFA 1. līgā.


Andrejs Sitiks ir Latvijas Minifutbola izlases uzbrucējs. Pārstāvēja Latvijas izlas starptautiskajos turnīros - 2015. gada Eiropas Čempionāts Horvātijā, 2017. gada Eiropas Čempionāts Čehijā un 2018. gada Pasaules Kauss Portugālē.

Andrejs ir ieguvis С-LFF trenera licenci un ir „Future Football Latvia” Madonas filiāles bērnu treneris.


Esam priecīgi sveikt Andreju jaunajā amatā. Novēlam veiksmi un panākumus!


„Vienmēr esmu gatavs jauniem izaicinājumiem. Atnāca piedāvājums izmēģināt savus spēkus Jūrmalas klubā, ar prieku piekrītu. Ļoti labi esmu iejūties pirmajās dienās komandā. Labs un draudzīgs kolektīvs. Man ir lieliskā iespēja gūt jaunu pieredzi, jo turpmāk plānoju attīstīt savas zināšanas treneru darbā un kādreiz vēlos kļūt vismaz par trenera asistentu. Ceru, ka kopīgs darbs palīdzēs man pietuvināties saviem mērķiem!” – dalās ar savām emocijām Andrejs Sitiks


Iepriekšējais komandas administrators Rinalds Zeps turpinās darbu kluba rindās jaunajā amatā. Šogad Rinalds pildīs FK „Spartaks” Jūrmala menedžera pienākumus.


***

FK „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

_____
www.fkspartaks.lv

#fkspartaks #AndrejsSitiks

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.