ALEKSEJS VIŠŅAKOVS PAR GAIDĀMO SPĒLI PRET FK "METTA/LU"


30 Jul


Pirms šodienas spēles Slokas stadionā komandas pussargs Aleksejs Viņakovs sniedzis mums nelielu interviju. 


Šodien spēlējam pret FK “Metta/Latvijas Universitāte”. Kāds noskaņojums komandai pēc pārliecinošās uzvaras Eiropas Līgas kvalifikācijā?

Uzvara vienmēr ir labi. Emocionālais pacēlums ir liels, bet zinām, ka pret FK “Metta/LU” visu laiku bija grūtas spēles. Principā mēs vairāk lūkojamies turnīru tabulā. Mums ir svarīga katra spēle, un uz katru spēli jābūt nopietnai noskaņai uz uzvaru, ja mēs gribam kļūt par čempioniem. Nekādu citu uzdevumu nav, tikai uzvara! Es domāju, ka šodien būs grūta spēle. Gan laika apstākļi, gan spītīgs pretinieks, tāpēc gatavojamies ļoti nopietni.


Pirms spēles komandas treneris norādīja uz sastāva rotāciju, kas ir saistīta ar spēlētāju noslodzi. Kādā psiholoģiskajā un galvenais fiziskajā formā šodien atradies? 

Psiholoģiski komanda ļoti labi spēlē pēdējās spēlēs, mums padodas pārliecinošas uzvaras. Tai skaitā arī es esmu psiholoģiski labi gatavs. No citas puses, fiziski man bija mikro trauma un divas nedēļas nebiju spēlējis. Domāju, ka no tā nedaudz izsitos no formas… Bet, ņemsim uz velmes, pašatdeves un darbības laukumā rēķina. Domāju, ka ātri atgūšu formu.


Pēdējās nedēļās mums ir aizgājis blīvs grafiks. Spēles ik pēc divām-trim dienām. Cik grūti ir pārkārtoties, kad puse sezonas spēles bija ik pēc nedēļas?

No vienas puses ir grūti. No citas, katram futbolistam spēle tie ir svētki. Un kad spēles nāk pārāk bieži, mazāk gribās trenēties un vairāk spēlēt. Faktors “spēle, atjaunošanās un atkals spēle” man ir ļoti patīkams. Tiešām, Virslīgā mums nav tik daudz spēļu, kur var nospēlēties pilnā mērā. Turklāt starptautiskās spēlēs gribās ļoti parādīt sevi. Domāju, ka mums visiem tas ir liels pluss.  

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.