Aleksejs Jerjomenko par vakardienas spēli pret FC „Orenburg”


21 Feb

„Diemžēl zaudējām... Teiksim, tāpat kā spēlē pret „Krylia Sovetov” pirmais puslaiks bija labs. Protams, viņi vairāk bija ar bumbu, viņiem ir vairāk pieredzes, tomēr Krievijas Premjerlīgas komanda. Mums arī bija momenti, diezgan labi nospēlējām aizsardzībā, bija labi pretuzbrukumi. Beigās bija moments, kad leģionārs no Kanādas apspēlēja vārtsargu un neiesita tukšos vārtos. Otrajā puslaikā nerealizējām pendeli. Ja kopumā, tad rezultāts ir slikts, bet, ja atsevišķi paņemtu pirmo puslaiku, bija normāli. Katru reizi ir jāpieliek. Ja jau otro spēli labi spēlējam 35-40 minūtes, tad nākamajā spēlē vajag turēties jau 60-70 minūtes, un pie reizes, kad sāksies sezona, būsim gatavi 90 minūtes turēt vienu stabilu līmeni. Atgādināšu, ka pret mums spēlēja ļoti stipri pretinieki. Spēlēt nav viegli, visu laiku noslodzē. Bet visi puiši ir malači, cenšas. Paldies viņiem par to!” - skaidroja vakardienas neveiksmi mūsu kluba sporta direktors Aleksejs Jerjomenko.


***

Vakar mūsu komanda piekāpās FC „Orenburg” komandai ar rezultātu 2:6 (1:2). Vārtus mūsu kluba rindās guva Vitālijs Rečickis un leģionārs no Horvātijas, kurš atrodas pārbaudē.

Nākama spēle treniņnometnes ietvaros notiks 23. februārī pret leģendāro klubu FK „Dinamo” Maskava.  

__________
#fkspartaks fcorenburg #AlekseiEromenko #Turcija2019 #SPAvsORN

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.