Aleksejs Jerjomenko: "Labākais puslaiks no visām nospēlētām spēlēm"

13 Feb

#Intervija

Mūsu komandas sporta direktors Aleksejs Jerjomenko stāsta par vakardienas spēli pret PFK “Krylia Sovetov” (Samāra, Krievija):

“Pirmais puslaiks bija labs. Bija daudz momentu, varējām iesist trīs-četrus vārtus. Divas reizes bija momenti, kad mums varēja iedot pendeli. Aizsardzībā nospēlējam ļoti labi. “Krylia” tā arī neko nebija izveidojuši. Vārtus, kurus viņi iesita, var teikt, ka paši sev atvedām. Pirmās 45 minūtes izskatījāmies pat ļoti-ļoti. Labākais puslaiks no visām nospēlētām spēlēm. Un ieskaitot pret ko mēs bijām spēlējuši – “Krylia Sovetov” ir ļoti spēcīga komanda, īpaši mums.

Otrajā puslaikā aizgāja maiņas. Parādījies nogurums, treniņnometnē kā nekā. “Krylia Sovetov” ļoti pielika. Tātad otro puslaiku var nosaukt par ne visai labu. Ja līdz 57. minūtei tu esi vadībā 2:1, bet pēc tām zaudē ar 2:5, tā jau ir izgāšanās. Vajag turpināt strādāt, viss rit pēc plāna. Ceram ka katrā spēlē pieliksim vairāk un vairāk, lai 10. martā būtu gataviem uz 100% spēlēt 90 minūtes vienā līmenī”.

***
Nākamā spēle Turcijas treniņnometnes ietvaros norisināsies jau šodien. Spēlēsim pret FC “Shakhter” (Saļigorska, Baltkrievija). Spēles sākums ir ieplānots uz plkst. 11:00 pēc Latvijas laika.