Aleksandrs Grišins kļūst par Jūrmalas Spartaks galveno treneri


21 Apr

Piektdien, 20.aprīlī, Spartaks Jūrmala vadība panāca vienošanos ar pieredzējušo krievu specialistu Aleksandru Grišinu, kurš arī nu jau ir kļuvis par "Spartaks" Jūrmala komandas galveno treneri.


"Spartaks" Jūrmala piespiedu kārtā, īsa laika sprīdi, bija nepieciešams atrast jaunu galveno treneri, kurš vadīs komandu, pēc tā kā Eiropas Futbola Federāciju Asociācija (UEFA) pēc normatīvo aktu standartiem nevarēja piešķirt Eiropa licenci Uzbekistānas speciālistam Samvelam Babajanam. Ņemot vērā ļoti lielu pieredzi gan Āzijas futbolā, gan Uzbekistānas izlasē, Babajanam tika piedāvāta iespēja kļūt par kluba tehnisko direktoru, kurā piedāvājumam Babajans arī piekritis.
 

Aleksandrs Grišins- 46 gadidzimis Maskavā, kur arī lielāko savu bērnības daļu pavadījis. Futbolu sācis spēlēt jau agrā vecumā. 19 gados debitēja Maskavas CSKA rindās, un jau gadu vēlāk ar šo pašu klubu kļuva par PSRS čempionu. Profesionālo futbolista karjeru beidzis 2006.gadā, pēc kuras arī pievērsies vairāk trenera darbam. 7 gadus trenējis Maskavas CSKA - 2 komandu. 2017.gada nogalē Grišinam tika uzticēts galvenā trenera amats Krievijas U-17 jaunatnes izlasē, lai gan šajā postenī viņš atradās tikai sešus mēnešus. 

Treneris arī neslēpa , ka šis būs jauns izaicinājums viņam, kurā viņš darīs visu , lai katra spēle vainagotos ar uzvaru. 

Debiju Aleksandrs Grišins pie Spartaks Jūrmala stūres piedzīvos jau šo svētdien, kad mājas spēlē uzņemsim pārliecinoši spēlējošo FK Ventspils komandu. 

Laipni lūdzam komandā, Aleksandr ! Kopā mēs esam ceļā uz Trešo !

Informāciju sagatavoja:

FK "Spartaks" Jūrmala

Sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem : Jūrmala / Nike / Sportland /  Mangaļi / Medsport / Jūrmalas Vārds /  Fututre Football Latvia


Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.