Šodien svinam uzvaru pret FC "Dinamo" Maskava 2:1 (1:0)


23 Feb

Šodien mūsu komanda svinēja uzvaru spēlē pret slaveno FC „Dinamo” Maskava. Pirmajā puslaikā Vitālijs Rečickis realizēja 11 metru soda sitienu. Otrajā puslaikā vārtus mūsu komandas labā guva leģionārs no Francijas, kurš atrodas pārbaudē.

Aleksejs Jerjomenko par uzvaru:

„Šodien bija spēle pret ļoti stipru pretinieku. Uzvara tāda spēlē ir ļoti svarīga, kā mentāli, tā arī statusa ziņā. Mēs uzvarējām Maskavas „Dinamo” un nevajag nevienam skaidrot, kas tas ir par klubu. Viņiem spēlēja vairāki cilvēki no pamatsastāva, visi labi spēlētāji. Mums ir ļoti svarīgi, ka uzvarējām, bet pats galvenais, ka šodien ielaidām tikai vienus vārtus. Var redzēt, ka nepārtraukti augam, spēle iet uz priekšu, spēlētāji saprot, kas no viņiem tiek prasīts. Treniņnometnē palika vēl divas spēles un mēs esam ļoti priecīgi, par to kā komanda uzņem jaunpienācējus. Daudz jaunu spēlētāju no ārzemēm. Vietējie puiši ļoti labi attiecās pret viņiem – skaidro, palīdz. Tas ir ļoti svarīgi, jo nav viegli atbraukt 18 gados no tās pašas Afrikas. Mūsu puiši ir malači. Ļoti lepojos ar komandu, var redzēt, ka formējas īsts kolektīvs, bet tas ļaus mums cīnīties par ļoti augstām vietām šogad” - komentē uzvaru šodienas spēlē mūsu kluba sporta direktors Aleksejs Jerjomenko.

***

Šodien mūsu komanda svinēja uzvaru spēlē pret slaveno FC „Dinamo” Maskava. Pirmajā puslaikā Vitālijs Rečickis realizēja 11 metru soda sitienu. Otrajā puslaikā vārtus mūsu komandas labā guva leģionārs no Francijas, kurš atrodas pārbaudē.


#fkspartaks #fcdm #Turcija2019 #SPAvsDIN

__________
Foto: FC "Dinamo" Moscow

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.