Šodien pārbaudes spēlē apspēlējām Kazahstānas klubu FC “Okzhetpes” 1:0 (0:0)


03 Feb

Mūsu klubs turpina gatavoties 2019. gada sezonai. No 29. janvāra komanda atrodas treniņnometne Turcijā, kur plāno aizvadīt vairākas pārbaudes spēles. Pirmā no tām šodien notika “Papillon Sports Centre” laukumā. Pretiniekos bija stājies Kazahstanas klubs FC “Okzhetpes”, kurš pērn izcīnīja uzvaru savas valsts 1. līgā un dabūja tiesības startēt Kazahstanas Augstākajā Līgā.

Mūsu komandas sakumsastāvā izgāja pieci pašmāju spēlētāji un seši leģionāri, no kuriem pieci atrodas pārbaudē. Vieta vārtos nemainīgi tika uzticēta Jevgēnijam Nerugalam. Aizsardzības līniju veidoja latviešu kodols: Ingus Šlampe, Vitālijs Smirnovs, Ņikita Bērenfelds un Gints Freimanis, kurš izveda komandu laukumā kapteiņa lomā. Bet viduslīnijā un uzbrukumā vieta tika uzticēta leģionāriem, viens no kuriem Jevgēnijs Kobzars (Krievija). Pārējie spēlētāji, starp kuriem bija Serbijas, Horvātijas, Kongo, Francijas un  Argentīnas valstu pārstāvji, atrodas pārbaudē. Jāpiemin, ka komandas galvenais treneris Nuncio Dzavetjēri liek cerības uz jauniem spēlētājiem, starp pārbaudāmiem spēlētājiem ir tikai 1998. – 2001. gada dzimušie futbolisti.

Spēles pieteikumā nebija Edgara Vardanjana, kurš dažas dienas iepriekš sajūta nelielas sāpes un treneris nolēma neriskēt ar futbolista veselību. Arī Edgars Gauračs nebija piedalījies šajā mačā, jo viņš uz Turciju atlidoja tikai dienu pirms spēles un tagad iziet atjaunošanas procesu.

Pirmajā puslaikā Jūrmalas komanda vairāk kontrolēja bumbu un sanāca izveidot dažas bīstamas epizodes, tomēr gūt vārtus mūsu komandai tā arī neizdevās. Otrajā puslaikā Nuncio Dzavetjēri nomainīja sastāvu, ļaujot iesaistīties spēlē jaunajiem un mazāk pieredzējušiem spēlētājiem. “Okzhetpes” komanda pārņēma spēles iniciatīvu. Tomēr spēles 75. minūtē bumba ielidoja kazahiešu vārtos. Pēc pārbaudāmā spēlētāja no Kanādas bumba trāpīja pa vārtu stabu, atlecot laukumā un mūsu komandas uzbrucējs (pārbaudāmais no Latvijas) ar galvu raidīja bumbu vārtos pieliekot uzvaras punktu šai spēlē 1:0.

Pēc spēles ar emocijām padalījies mūsu komandas aizsargs un kapteinis Gints Freimanis:

“Apsveicu visus ar uzvaru. Mums bija smaga nedēļa, divi treniņi dienā, bet kopumā jūtos ļoti labi. Protams bija prieks uzvarēt. Kopumā viss ir pozitīvi. Spēles laikā maksimāli mēģinājām pildīt jaunā trenera norādes. Šī spēle pagaidām neko nenozīmē, jo priekšā mums ir liels darbs. Ir jāpaiet laikam, lai iemācītos visu to, ko treneris ir ieplānojis. Tāpēc mēs visi esam šeit. Pagaidām, šī spēle ir tikai mazs smilšu graudiņš mūsu lielajā futbola pludmalē [smaida].
Treneru štābs, pēc komandas personāla ieteikumiem, nolēma uzticēt man kapteiņa lomu. Var teikt, ka tagad man būs papildus pienākumi, uzreiz pieaug atbildība – jāseko līdzi disciplīnai, un jāmēģina darīt visu, lai mikroklimats komandā būtu labs. Daudz palīdz arī mūsu pieredzējušie komandas biedri no Latvijas, notiek īsts komandas darbs. Šodien ļoti solīdi nospēlējām un tas ir labs starts. Zemāk jau nedrīkstam krist, jāpieliek, jāiet tikai uz augšu, paceļot komandas latīņu.” 
– atzīmēja Gints Freimanis.

***

FK Spartaks Jūrmala – FC Okzhetpes 1:0 (0:0)
17:30 | “Pappilon Sports Centre”, Beleks, Turcija

Vārti: 75’ - pārbaudāmais [Latvija].

FK Spartaks Jūrmala (sākumsastāvs): Nerugals – Freimanis, Bērenfelds, Smirnovs, Šlampe – Kobzars, pārbaudāmais [Kongo], pārbaudāmais [Serbija], pārbaudāmais [Horvātija] - pārbaudāmais [Argentīna], pārbaudāmais [Francija].

***

Nākošo spēli treniņnometnes ietvaros mūsu komanda aizvadīs 7. februārī pret FC “Chayka” (Pesčanokopska, Krievija). Spēles sākums ir ieplānots plkst. 15:00 pēc Latvijas laika.

__________
www.fkspartaks.lv
#fkspartaks #fcokzhetpes #Turcija2019

   

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.