Ņikita Bērenfelds pastiprina mūsu komandu


15 Jan

#LaipniLūgts


Ņikita Bērenfelds ir 23 gadus vecs aizsargs no Latvijas, dzimis 1995. gada 7. jūnijā Rīgā. Galvaspilsētas futbola audzēknis. Savus pirmos karjeras soļus uzsāka “Skonto” akadēmijas sistēmā. 2013. gadā debitēja Virslīgas čempionātā spēlējot “Skonto” kluba rindās. Vēlāk pārstāvēja arī FK “Liepāja” un FK “Spartaks” Jūrmala.


Karjeras laikā Virslīgā sakrāja 69 spēles un guva 3 vārtus. Vairākkārt pārstāvēja Latvijas jaunatnes izlasi. Lielākā pieredze jaunatnes izlasē tika sakrāta U-21 vecuma grupā – 16 spēles.


Bērenfelds jau otro reizi atgriežas Jūrmalas kluba rindās. 2017. gadā kopā ar mūsu komandu triumfēja Virslīgā, kur aizvadīja 12 spēles sezonā.


„Sajūtas ir lieliskas. Rūpīgi uzsākām gatavoties sezonai, bet galvenais nepārcensties. Pagājušajā gadā sanāca piedzīvot traumu un operāciju, līdz ar ko nesanāca pilnvērtīgi aizvadīt sezonu. Šobrīd esmu vesels un gatavs darbam. Atceroties Jūrmalas “Spartaku”, ļoti lielu iespaidu atstāja spēles pret “Astanu” Čempionu Līgas kvalifikācijā, tieši atmosfēras un atbildības ziņā. Noteikti gribētos tādus mirkļus piedzīvot biežāk.” – komentē savu pievienošanos klubam Ņikita Bērenfelds.


Apsveicam Ņikitu ar atgriešanos mūsu komandas rindās. Lai viss izdodas!


🔴⚪️⚽️


Futbola klubs „Spartaks” Jūrmala ir uzsācis gatavoties jaunajai sezonai. Fiziskās sagatavotības trenera Leonardo Iparraguirre uzraudzībā komanda gatavojas treniņnometnei Turcijā, kura sāksies 29. janvārī.

Seko līdzi mūsu kluba jaunumiem mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.
_____
www.fkspartaks.lv
#fkspartaks #ŅikitaBērenfelds

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.