Ņerugals un Gauračs iekļauti Izlases kandidātu sarakstam pret Dienvidkoreju


26 Jan

Šodien, īsi pēc plkst. 12 , Latvijas valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosauca futbolistus, kuri pretendē uz vietu sastāvā pārbaudes spēlei pret Dienvidkorejas futbola izlasi, spēlētāju vidū ir arī iekļauts FK "Spartaks" Jūrmala mūris- Jevgeņijs Ņerugals, kuram šis ir pirmais izsaukums uz Latvijas Nacionālo futbola izlasi , kā arī "Spartaks" kapteini-  Edgars Gauračs.


Atgādināsim , ka šonedēļ notika izloze jaunizveidotajam UEFA Nāciju līgas turnīram , kurā Latvijas futbola valstsvienība tika ielozēta vienā apakšgrupā ar tādām valstsvienībām kā Grūzija, Kazahstāna un Andora. 3.februārī Turcijas pilsētā Antālijā Latvijas futbola valstsvienība neoficiālā pārbaudes spēlē tiksies ar 2018.gada FIFA Pasaules kausa finālturnīra dalībnieci Dienvidkoreju. Šī būs kā sagatavošanās spēle debijas sezonai UEFA Nāciju līgai, ziņots Latvijas Futbola Federācijas mājaslapā.


Šoreiz Latvijas valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs kandidātu sarakstā iekļāva arī FK "Spartaks" Jūrmala pirmo numuru Jevgeņiju Ņerugalu. 28.gadus vecajam Ņerugalam šis ir pirmais izsaukums uz Latvijas Nacionālo futbola izlasi. Iepriekšējā sezonā Ņerugals uz laukuma pavadīja vairāk nekā 1700 minūtes , kopā ielaižot 17 vārtus. LFF sezonas Laureātu vakarā Ņerugals tika kronēts par 2017.gada Virslīgas sezonas labāko vārtsargu.

Edgaram Gauračam šis nav pirmais izsaukums uz izlasi. 29.gadus vecais Gauračs Nacionālās komandas rindās ir aizvadījis 20 spēles, izceļoties ar 5 precīziem raidījumiem vārtos. Izlases rindās debitējot 2011.gada vasarā pret Izraēlas valstsvienību. 


Kluba vārdā novēlam Jevgeņijam un Edgaram veiksmi un panākumus izlases gaidāmajā treniņnometnē!Informāciju sagatavoja

FK "Spartaks" Jūrmala

Komentāri
* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.