Administrācija


Edgars Gauračs

10.03.1988 | Latvija

Ģenerāldirektors

Alexei Eremenko

24.03.1983 | Somija

Sporta direktors

Rihards Ivanovs

08.04.1994 | Latvija

Ģenerālsekretārs

Rinalds Zeps

21.03.1992 | Latvija

Menedžeris

Eduards Petrovs

17.09.1986 | Latvija

Preses sekretārs