Spartaks Jūrmala komanda nodrošina pirmo zaudējumu RFS

Sestdien, 28. aprīlī RTU stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 5. kārtas pirmā spēle, kurā "Spartaks Jūrmala" ar 2:0 pieveica pašreizējos sezonas līderus "RFS".

Spēles rezultātu viesu labā 34. minūtē atklāja Kaspars Svārups, panākot 0:1 "Spartaks Jūrmala" labā. Otrā puslaika 77. minūtē Oļegs Dimitrijevs palielināja "Spartaka" pārsvaru līdz 0:2. Spēles noslēgumā "RFS" komandai tā arī neizdevās gūt vārtus, tādējādi pirmo reizi sezonā piedzīvojot zaudējumu.

FK "Spartaks Jūrmala" 4. maijā tiksies ar FK "Liepāja/Mogo" komandu.

RFS  0:2 (0:1)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Svārups 34', Dmitriev 77'
28.04.2018 13:00 | RTU stadions

Spartaks: Nerugals, Ošs, Kosoričs, Šlampe, Mihadjuks (Stuglis 63') , Meļevs, Žigajevs (Dmitrijevs 56'), Višņakovs, Kobzars, Korzāns (Freimanis 59'), Svārups

RFS: Ikstens, Sorokins, Isajevs, Dubra, Šergelašvili, Fertovs, Vačiberadze, Savaļnieks (Uldriķis 71'), Kazačoks (Jaudzems 63'), Kļuškins (Platonovs 13'), Marusičs

Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis