"Spartaks" Jūrmala iekļūst "Virslīgas Kauss" finālā

Piektdienas vakarā Skonto Hallē savu otro spēli "Virslīgas Kauss"  ietvaros aizvadījusi FK "Spartaks" Jūrmala komanda.

Savu otro uzvaru pēc kārtas ir aizvadījusi FK "Spartaks" Jūrmala komanda, tiekoties ar FK Metta/LU komandu "Virslīgas Kauss" ietvaros. Pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja aktīvu futbolu, spēles rezultāts tika atklāts tikai 44.minūtē, kad pēc precīza Rolanda Vagančuka sāna iemetiena, solo gājienā vārtus guva Edgars Gauračs, kurš nesen arī tika izsaukts uz Latvijas Nacionālo Futbola izlasi kopā ar Gintu Freimani. 25.Martā finālu aizvadīsim pret Rīgas Futbola Skolas komandu,spēles sākums pl. 17:00, savukārt cīņā par 3.vietu pl.14:00 tiksies ''Jelgava'' un ''Metta/Latvijas Universitāte''.