NEIZMANTOJAM MOMENTUS UN DALAM PUNKTUS AR FK VENTSPILS


NEIZMANTOJAM MOMENTUS UN DALAM PUNKTUS AR FK VENTSPILS
 08/05/2017 21:34


Līdz šim sezonā abas komandas demonstrējušas stabilāko sniegumu, ja neskaita Latvijas kausa izcīņu, kur ''Spartaks'' abās spēlēs zaudēja ''Riga'' FC (0:2, 1:2), bet jūrmalnieki jau iepriekš neslēpa, ka sezonas pirmajā daļā kausa izcīņa nav prioritāte.

Mača ievadā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja ''Ventspils'', bet asāki uzbrukumi bija ''Spartakam''. 19. minūtē laba saspēle starp tehniskajiem Jevgēņiju Kozlovu un Artjomu Habeloku, bet noslēgumā Vladislavu Kozlovu vēlu mēģināja sist pa vārtiem un nespēja dabūt bumbu garām Maksimam Uvarenko. Nedaudz vēlāk V.Kozlovs bīstami arī sita ar galvu. Arī noslēdzošajā daļā interesantāku futbolu demonstrēja mājinieki, taču nespēja gūt vārtus - pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts 0:0.

Arī otrajā puslaikā bīstamāk uzbrukumā spēlēja ''Spartaks'', bet 65. minūtē iespēja pavērās Eduardam Tīdenbergam, kurš izpildīja soda sitienu no metriem 24, un Jevgēņijs Ņerugals bumbu atsita. Uzreiz pēc tam sekoja stūra sitiens, un no pāris metriem iespēja Tosinam Aijegunam, bet atkal lieliski spēlēja Ņerugals. Aijegunam bija vēl viena laba iespēja, kad uzbrucējs sita garām tālajam stūrim, bet kopumā otrajā spēles daļā maz momentu, kā rezultātā noslēgumā visai loģisks 0:0.

Spartaks Jūrmala - FK Ventspils 0:0 (0:0)

Vārti: -

Brīdinājumi: Žigajevs, Tosins

Spartaks Jūrmala: Ņerugals, Pušņakovs, Stuglis, Mihadjuks, Šimunovičs, Vardanjans, Kazačoks, Habeloks, J.Kozlovs (Šlampe 83'), V.Kozlovs (Bāliņš 72'), Gauračs (Kazeka 86')

Ventspils: Uvarenko, Žuļevs, Jemeļins, Koļesovs, Vaskovs, Rugins, Žigajevs (Pauļus 66'), Rečickis, Tīdenbergs, Aleksejevs (Adeleke 92'), Tosins

Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis


* E-pasts netiks publicēts mājas lapā.