FK "Spartaks" Jūrmala noslēdz "Virslīgas Kausu" 2.vietā

Svētdien, 25.martā,  Skonto Hallē savu fināla spēli "Virslīgas Kausa" ietvaros aizvadīja FK "Spartaks" Jūrmala stājoties pretīm FK RFS komandai. Spēles uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēcspēles "pendeļu" sērijā , ar rezultātu 2:2,4:5 (2:0) par "Virslīgas Kauss" ieguvējiem kļuva FK RFS komanda.

Skonto Hallē bija vērojama īsta finālspēles garša, spēle pulcēja vairāk nekā 100 skatītājus, kuri aktīvi atbalstīja savas komandas. Spēle sākumā komandas demonstrēja aktīvu futbolu, lai gan lielāks bumbas kontroles pārsvars bija manāms RFS komandai, tomēr 11.minūtē pēc teicama Alekseja Višņakova solo gājiena labājā malā un precīzas piespēles uz tālo vārtu stabu, spēles rezultātu atklāja jaunais talants - Rolands Vagančuks, kuram šie bija otrie vārti turnīra ietvaros, iepriekšējā spēlē pret FK Metta/LU komandu Vagančuks nepiedalījās, jo bija devies uz treniņnometni kopā ar Latvijas U-21 izlasi. Nākamās 20 minūtes jūtams bumbas pārsvars bija Spartakiešiem, lai gan teicami vārtos darbojās pretinieku vārtsargs D.Grigorjevs. 33.minūtē ar līdzīgu gājienu izcēlās arī Vagančuks , šoreiz jau asistējot Aleksejam Višņakovam - 2:0. Pirmajā puslaikā Nerugals tā arī netika pārspēts - 2:0.

2.puslaiku aktīvi iesāka RFS, 2 min pēc spēles ievada, RFS izmantoja stūra sitienu , pēc kura Dmitrijs Platonovs jau pašā otrā samazināja starpību līdz 1:2. Pirmās 10 minūtes RFS komanda spēlēja aktīvi Spartakiešu soda laukumās, kas arī vainagojās ar otrajiem vārtiem - 2:2. Lai gan spēlēt vēl bija atlicis vairāk par 30 minūtēm , abas komandas spēlēja ieturēti, ir jāatzīmē, ka daudzos gadījumos Jevgeņijs Nerugals demonstrēja izcilu sniegumu, apturot viltīgos RFS spēlētāju sitienus.

Virslīgas Kausā papildlaiks netiek izspēlēts, tiek realizētas 11 metru soda sitiena sērija, pirmos trīs mēģinājumus abas komandas realizēja, kas nozīmēja, ka spēle norisinās līdz pirmai kļūdai. RFS kļūdījās pirmie, diemžēl arī jaunpienācēja Artēmija Melejeva sitienu atvairīja RFS vārtsargs, 5 soda sitienu pārliecinoši realizēja RFS komandas spēlētājs, Ariagner Smith sitienam trāpot pa vārtu pārliktini, RFS komanda kļuva par šī gada "Virslīgas Kauss" ieguvējiem.

Rolandam Vagančukam (2+2) šajā pirmssezonas turnīrā, Rolands arī dalījās pēcspēles komentāros.

Vārti: Vagančuks 11, A. Višņakovs 33` - Platonovs 46`, Isajevs 50`
Spartaks: Nerugals (V), Košoričs (K) , Šlampe, Ošs, Mihadjuks, Smits, A. Višņakovs, Vagančuks, Kovačevičs, Malajevs, Dmitrijevs.

RFS: Grigorjevs, Isajevs, Sorokins, Solovjovs, Vačiberadze, Fertovs, Jaudzems, Platonovs, Koliņko, pārbaudāmais nr.2, pārbaudāmais nr.3