Aizvadīta pirmā pārbaudes spēle pret FK "Spartaks" dublieriem

Turpinot gatavošanos 2018.gada sezonai, šodien FK “Spartaks” Jūrmala komanda aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli pret FK “Spartaks” dublieru komandu. Pārbaudes spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:0).

27. janvārī īsi pēc plkst. 11:00, Kauguru 2. vidusskolas laukumā, bija jūtams pavasaris, kaut arī līdz Virslīgas sākumam ir palikuši divi nepilni mēneši.

Pārbaudes spēlē kopumā piedalījās 22 spēlētāji, gan Jūrmalas “Spartaka” sistēmā jau zināmie spēlētāji ar izlases kandidātiem J.Ņerugalu un E.Gauraču priekšgalā, kā arī laukumā varēja manīt jaunās sejas , kuras atrādās kluba vadībai, šoreiz uz pārbaudi bija atbraukuši spēlētāji no ASV un Krievijas.

Komandu sastāvi :

FK "Spartaks-1" komanda

Vārtos - Pārbaudāmais; Aizsargi - I.Šlampe, A.Kosoric, P.Mihadjuks, Pārbaudāmais; Pussargi - I.Stuglis, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais; Uzbrucējs- E.Gauračs.

FK "Spartaks-2" komanda -

Vārtos - J.Ņerugals; Aizsargi- Riļovs, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais, Pārbaudāmais; Pussargi - Stradiņš, Pilāts, Pusts (no 40.min Kļavlapa), Korzāns, Pārbaudāmais; Uzbrucējs - Pārbaudāmais.

Treniņspēle tika aizvadīta spēles formātā 11x11 (2x35min), pirmās spēles minūtes abas komandas sāka azartiski, rezultāts tika atklāts spēles 25 minūtē , kad pēc eleganta Edgara Gaurača centrējuma no kreisās malas vārtus guva Pārbaudāmais spēlētājs. 1.puslaiks tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:0 FK” Spartaks” pirmās komandas labā, tomēr dublieru komanda otrā puslaika sākumā ar ātru futbolu iesāka savu spēli, kā rezultātā , pēc veiksmīga caurgājiena spēles 45 minūtē vārtus dublieru komandas labā guva 16 gadus vecais – Edgars Kļavlapa.

Jau ziņot, ka 26.janvāri Latvijas Nacionālās futbola valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosauca kandidātu sarakstu neoficiālajai pārbaudes spēlei pret Dienvidkoreju, kura norisināsies Turcijas pilsētā Antālijā, kā arī A.Starkovs minēja, ka izlases saraksts tiks drīzumā papildināts. Šajā sarakstā tika iekļauti arī FK "Spartaks" Jūrmala spēlētāji - Edgars Gauračs un Jevgeņijs Ņerugals, kuri līdz ar to nevarēs palīdzēt komandai "Livonijas Kausa" spēlē pret Igaunijas čempionvienību - FC Flora 4.februārī Tallinā.