Čempioni sezonas ievadā piedzīvo zaudējumu pret FK Jelgava

Svētdien, 1.aprīlī, Olaines pilsētas stadiona futbola laukumā savu pirmo spēli SynotTip Virslīgas čempionātā aizvadījušas FK Spartaks Jūrmala un FK Jelgava komandas. FK Jelgava savā laukumā ar rezultātu 1:0 uzvarējusi pašreizējos valsts čempionus - Jūrmalas "Spartaks".

Ar sāpīgu zaudējumu ir sākusies sezona Jūrmalas "Spartaks" komandai, kura viesos piekāpās FK Jelgava komandai ar rezultātu 0:1 , vienīgo vārtu autors šajā spēlē bija, Jūrmalniekiem labi zināmais, Vladislavs Kozlovs, atklājot spēles rezultātu vien 52.minūtē.

Komandas sastāvs spēlei :

Abām komandam šis gads ir pavisam savādāks, no pagājušās sezonas spēlētājiem klubos ir palikuši tikai daži. Olainē laikapstākļi nebija futbolam labvēlīgi, lai gan jau no pirmajām spēles minūtēm abas komandas rādīja aktīvi futbolu un negribēja piekāpties nevienā laukuma perimetra daļā, jūtami apgrūtinājumus radīja mānīgā bumbas traektorija. Pirmais puslaiks beidzās ar neizšķirta rezultātu. Otrajā puslaika sākumā Jelgavnieki uzņēma iniacatīvu un kontrolēja bumbu procentuāli vairāk, kas arī vainagojās ar uzvaras vārtiem 52.spēles minūtē, kad precīzs bija Vladislavs Kozlovs. Spartakieši centās izlīdzināt rezultātu, tomēr uzdevumu augstumos bija Jelgavnieku vārtsargs - Jānis Kārkliņš. Pēdējās 15 minūtes spriedze sāasinājās, un dažās spēles epizodes varēja manīt vārdu apmaiņu starp abu komandu spēlētājiem. Pēdējo desmit minūšu laikā Spartakieši kontrolēja bumbu FK Jelgavas laukuma pusē. Spēlē tā arī beidzās ar rezultātu par labu FK Jelgava komandai.

Nākamo spēli FK Spartaks Jūrmala komanda aizvadīs Jūrmalā, Kauguru vidusskolas laukumā 7.aprīlī plkst. 14:30 , tiekoties ar FK Metta/LU komandu, kura savā pirmajā spēlē piekāpās FK RFS ar rezultātu 1:3.

''Jelgava'' - ''Spartaks'' 1:0 (0:0)
Vārti: Kozlovs 52'
Brīdinājumi: Kozlovs, Siņeļņikovs, Kiriļins, Olberkis, Grigarāvičs - Šlampe, Ošs, Freimanis

Spartaks: Ņerugals, Freimanis, Ošs, Kosoričs, Šlampe, Kovačevičs, Malajevs, Dmitrijevs (Kozlovs 57'), Vagančuks (Adžijevs 76'), Višņakovs, Smits

Jelgava: Krūmiņš, Širjajevs, Jemeļjaņenko, Olberkis, Grigarāvičs, Nakano, Siņeļņikovs, Rafaļskis, Kiriļins (Krušatins 87'), Kurtišs, Kozlovs (Jermolajevs 68')

Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis