Jaunumi

• 25/09/2017 11:25

Svētdien, 24.septembrī Jūrmalas pilsētas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23.kārtas pirmā spēle, kurā tikās ''Spartaks Jūrmala'' un ''Metta/Latvijas Universitāte'' komandas. Lai arī pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti un ar līdzvērtīgu cīņu laukumā, mačā kopumā drošu uzvaru ar 3:1 izcīnīja jūrmalnieki.

Lasīt vairāk
  • 17/09/2017 11:30

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas spēlē sestdien RFS komanda ar rezultātu 1:0 (1:0) savā laukumā apspēlēja pagājušās sezonas čempioni un pašreizējo kopvērtējuma līderi Jūrmalas “Spartaku”.

• 10/09/2017 12:37

Svētdien, 9. septembrī, Slokas stadionā, Jūrmalā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 21.kārtas otrā spēlē, kurā FK "Ventspils" komandai izdevās ar 3:0 pieveikt līdervienību "Spartaks Jūrmala", kura spēles gaitā nerealizēja 11m soda sitienu un nopelnīja 2 sarkanās kartītes!

• 29/08/2017 15:10

Pagājušās sezonas valsts čempioni Jūrmalas “Spartaks” sestdien svarīgā “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas čempionāta mačā izbraukumā ar 2:1 (1:1) pieveica “Liepāju”/”Mogo”, sperot soli pretī vēl vienam titulam.

• 24/08/2017 14:13

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosaucis kandidātu sarakstu 2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra tuvākajām spēlēm – 31. augustā izbraukumā pret Ungāriju un 3. septembrī Rīgā pret grupas pašreizējo līdervienību Šveici. Kandidātu sarakstā iekļauti 22 spēlētāji un mūsu kluba Latviu pārstavēs J.Kazačoks un E.Vardanjans.

• 18/08/2017 11:08

Pateicoties kapteiņa Edgara Gaurača vārtiem, valsts čempione Jūrmalas “Spartaks” ceturtdien Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla cīņā savā laukumā Slokā ar 1:0 (0:0, 0:0) pagarinājumā pieveica “SynotTip” virslīgas klubu “Metta”/”Latvijas Universitāte” (LU).

• 14/08/2017 14:32

Valsts čempione Jūrmalas “Spartaks” svētdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas 18.kārtas spēlē viesos atspēlējās un uzvarēja “Jelgavas” komandu, nostiprinot savu vadību turnīrā.